Skip links
Wnętrze komercyjne

Policlinica Centrum

Policlinica Centrum zajmuje powierzchnię ponad 300m2 i składa się z 5 gabinetów lekarskich, w pełni wyposażonej sali operacyjnej, łazienek dla pacjentów i personelu oraz przestronnej i reprezentacyjnej recepcji, gdzie pacjenci oczekują na swoje wizyty. Oprócz tego, w głębi, nieco bardziej ukryte znajdują się także kuchnia i szatnia z niezbędnymi udogodnieniami dla personelu kliniki.

Ten obiekt medyczny powstał w samym centrum Gdyni - młodym, prężnym i nowoczesnym mieście portowym. To właśnie umiejscowienie było głównym źródłem inspiracji podczas decydowania o ogólnym stylu projektu - dlatego gdy wejdzie się do jego przestrzeni, zauważy się estetykę inspirowaną morzem oraz liczne odniesienia do modernizmu XX wieku, z którego słynie Gdynia.

Paleta kolorów obraca się wokół wielu odcieni morza - głębokiego turkusu, różnych odcieni błękitu, a także kojących bieli i melancholijnych szarości. Ryflowany i pięknie wykończony blat recepcyjny są hołdem dla stałego rytmu fal i ich kojącego działania, podczas gdy wiele elementów, takich jak wazon czy drewniana rzeźba przy wejściu wykonana przez zdolnych polskich projektantów, nadaje klinice lokalny klimat. Tę całość dopełnia kolekcja fotografii prezentujących piękno architektury Gdyni, wykonanych przez członka zespołu, Małgorzatę Szczurowską.

Dzięki tym istotnym i subtelnym szczegółom każdy pacjent przychodzący do Policlinica Centrum rozpoznaje żywy duch miasta zaraz po wejściu do tego przyjaznego i pięknego miejsca. Dla inwestorów i naszego zespołu było bardzo ważne, aby stworzyć nie tylko eleganckie miejsce gdzie można odbyć wizytę lekarską, ale także przestrzeń, w której każdy czułby się bezpiecznie i mile widziany. To marzenie zmaterializowało się w postaci łagodnej i spokojnej kompozycji, zapewniającej pacjentom uzyskania profesjonalnej opieki medycznej w atmosferze relaksu i poczuciu harmonii.

Zespół lekarzy specjalistów.

Item 1 content. Click the edit button to change this text.
Item 3 content. Click the edit button to change this text.
This website uses cookies to improve your web experience.