Skip links
About us
01
The process

Tak tworzymy Twoje wymarzone wnętrze.

01

/ Wywiad

To pierwszy i bardzo ważny etap projektu, kiedy staramy się jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i oczekiwania.
Podczas rozmowy poznajemy się bliżej i zadajemy Ci pytania o styl życia, zainteresowania i budżet. Dodatkowo wysyłamy Ci mailowo szczegółową ankietę, żebyśmy mogły zaprojektować dla Ciebie prawdziwie "szyte na miarę" wnętrze.

02

/ Koncepcja

To najbardziej kreatywny czas podczas trwania projektu. Podczas tego etapu tworzymy dla Ciebie układy funkcjonalne, czyli rzuty 2D mieszkania lub lokalu. Ten etap to także wybór wiodącej stylistyki, dobór palety kolorystycznej i motywów przewodnich.
Projektując, ogromną uwagę przykładamy do ergonomii, żeby mieszkanie było piękne, ale przede wszystkim wygodne i funkcjonalne.

03

/ Projekt
   wykonawczy

To szczegółowa dokumentacja techniczna dla wykonawców i branżystów, zawierająca wszelkie informacje potrzebne do wykonania Twojego wnętrza pod klucz.
Cały zakres otrzymasz od nas, po wysłaniu zapytania o projekt. Lista jest tak długa, że zająłby całą stronę 🙂

04

/ Nadzór
   autorski

To ostatni etap projektu, kiedy monitorujemy budowę, sprawdzając, czy prace wykonywane są zgodnie z projektem.
Nadzór autorski to przede wszystkim wsparcie merytoryczne podczas całego remontu, którego ważnym punktem jest kolekcjonowanie i sprawdzanie zamówień od sklepów, planowanie prac branżystów
oraz bezpośredni z nimi kontakt.

TEAM
02


MGR INŻ. ARCH. MAGDALENA WIECZOREK


Architekt z wykształcenia i powołania. Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Dyplom magistra inżyniera architekta obroniła z wynikiem bardzo dobrym. Podczas studiów praktykowała w trójmiejskich pracowniach architektonicznych i architektury wnętrz. Bacznie śledzi światowe trendy i wydarzenia w dziedzinie sztuki i dizajnu. Ma na swoim koncie projekty nie tylko wnętrz, ale też sztuki użytkowej.

„Wnętrza są moją ogromną fascynacja ponieważ to scenografia ludzkiego życia. Podstawą dla mnie jest rozpoznanie ludzkich potrzeb. W projektowaniu na równi z wiedzą techniczną ważna jest empatia – niezbędna do zaprojektowania dobrego samopoczucia.”


MGR INŻ. ARCH. MAŁGORZATA SZCZUROWSKA


Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. W 2017 roku otrzymała tytuł magistra wraz z wyróżnieniem w konkursie "Dyplom roku". Doświadczenie zdobywała w trójmiejskich pracowniach architektonicznych. Pasjonatka modernizmu w architekturze i fotografii. We wnętrzach ceniąca prostotę i minimalizm. Wyznawczyni hasła "less is more".

Read the story

Meet Besign

Influential

and Impactful.

This website uses cookies to improve your web experience.