Close

Stoisko Majesty na targach ISPO 2018


Majesty Skis to narty do freeskiingu ręcznie wykonywane w Polsce. Jest to niezależna marka przykładająca równie dużo uwagi do jakości  swoich produktów, wciąż ulepszania ich technologii jak i do designu.

 Projektując dla nich stoisko na najważniejsze targi branży sportowo-outdoorowej  ISPO Munich 2018 skupiliśmy się na oddaniu charakteru marki. Architektura stoiska nawiązywała do nowego katalogu Majesty na rok 2018/19 czyniąc z niego punkt odniesienia dla prezentacji marki na ISPO 2018

Projekt łączy sport ze sztuką. Wykorzystując kolorystykę i rozmieszczenie produktów bezpośrednio nawiązuje do katalogu Majesty prezentującego kolekcję ręcznie robionych nart, odzieży i akcesoriów zarówno dla freeskierów poszukujących przygód jak i dla pasjonatów sportów zimowych.

Narty są umieszczone na podobnym do siebie tle kolorystycznym, co pozwoliło wyodrębnić każdą parę od pozostałych, zachowując spójność prezentacji kolekcji z katalogiem.

Przy każdej parze nart można znaleźć opis techniczny umieszczony na breloku na karnet narciarski – jest to nawiązanie do wizji marki, która wychodzi poza ramy, wyznacza trendy ale równocześnie docenia i wykorzystuje tradycyjne rozwiązania. Dodatkowo opis nie dominuje na ekspozycji, a jednocześnie jest intrygujący i wygodnie po niego sięgnąć.

Wszystkie kolory które pojawiają się na stoisku to kolory występujące na nartach z nowej kolekcji. Pozostała część ekspozycji utrzymana jest w kolorystyce identyfikacji wizualnej firmy – czerni, bieli i czerwieni.

Architektura stoiska Majesty została doceniona przez portal Exspace.pl piszący o branży wystawienniczej w Polsce i na świecie. Stoisko opisano jako „ dokonały przykład niekonwencjonalnego zaprezentowania kompetencji firmy. Wyrafinowana scenografia, która swoją otwartością zachęcająca do okrywania potencjału marki, to wzorcowa przestrzeń wystawiennicza.”