Close

O nas

Inżynieria i sztuka.
Funkcjonalność i forma.
Materiał i potencjał.


Połączenie tych wartości to idea, która przyświeca nam podczas pracy.
Wierzymy w design, który przetrwa próbę czasu i indywidualne podejście do każdej osoby odwiedzającej nasze Studio Projektowe. Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz, począwszy od projektu koncepcyjnego, poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski nad inwestycją oraz pomoc w zamawianiu materiałów i dostawach na miejsce inwestycji. Wpadnij do nas do biura na konsultacje, gdzie wspólnie dobierzemy odpowiedni zakres do Twoich oczekiwań.
We wnętrzach spędzamy 80% swojego życia, warto w nie zainwestować aby nadać im odpowiedniej funkcjonalności, wyrazu i atmosfery. Zatrudniając nas otrzymujesz nie tylko piękny i funkcjonalny projekt, ale zyskujesz dużo, dużo więcej: 

Czas 
To my czuwamy nad projektem, pilnujemy zamówień, szukamy rozwiązań i proponujemy Ci tylko to co najlepsze 

Spokój
My dostarczamy Ci wszelkich informacji związanych z projektem. Informujemy o wadach i zaletach rożnych rozwiązań, doradzamy, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą możliwą opcję i spać spokojnie.

Pieniądze
Znając rynek możemy zaproponować Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Nie ryzykujesz, że kupisz coś sam, a potem to się nie sprawdzi. Sporządzamy kosztorys, dzięki czemu mierzysz siły na zamiary. Wykonawców nie musisz szukać po omacku, nie mając gwarancji, że dobrze wykonają swoja pracę. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami z różnych branż i sprawdzoną ekipą remontową, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką, a efekt końcowy będzie Ci poprawiał humor każdego dnia!


ZESPÓŁ:

MAGDALENA WIECZOREK
Właścicielka firmy i jej reprezentantka. Architekt z wykształcenia i powołania. Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Dyplom magistra inżyniera architekta obroniła z wynikiem bardzo dobrym. Podczas studiów praktykowała w trójmiejskich biurach architektonicznych i architektury wnętrz. Bacznie śledzi światowe trendy i wydarzenia w dziedzinie sztuki i dizajnu.  Swoim doświadczeniem projektowym dzieli się na łamach Trójmiasto Deluxe.

„Wnętrza są moją ogromną fascynacja ponieważ to scenografia ludzkiego życia. Podstawą dla mnie jest rozpoznanie ludzkich potrzeb. W projektowaniu na równi z wiedzą techniczną ważna jest empatia – niezbędna do zaprojektowania dobrego samopoczucia.”

Oprócz designu kocha jazdę konną i narty. 

FILIP WIECZOREK 
Ukończył studia na wydziale Elektrotechniki i Automatyki na Politechnice Gdańskiej. Firmowy strateg i zarządzający projektami. Pasjonat technologii i projektowania komputerowego. Prywatnie –  był reprezentantem Polski w Unihokeju oraz w Bobslejach. Jego bogata kariera sportowa wynika bezpośrednio z charakteru, uporu w dążeniu do celu oraz konsekwencji.