Close

O NAS


Inżynieria i sztuka.
Funkcjonalność i forma.
Materiał i potencjał.

Połączenie tych wartości to idea, która przyświeca nam podczas pracy.
Wierzymy w design, który przetrwa próbę czasu i indywidualne podejście do każdej osoby odwiedzającej nasze Studio Projektowe.
Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz, począwszy od projektu koncepcyjnego, poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski nad inwestycją oraz pomoc w zamawianiu materiałów i dostawach na miejsce inwestycji. Wpadnij do nas do biura na bezpłatne konsultacje, gdzie wspólnie dobierzemy odpowiedni zakres do Twoich oczekiwań.

We wnętrzach spędzamy 80% swojego życia, warto w nie zainwestować aby nadać im odpowiedniej funkcjonalności, wyrazu i atmosfery. Zatrudniając nas otrzymujesz nie tylko piękny i funkcjonalny projekt, ale zyskujesz dużo, dużo więcej:

Czas 

To my czuwamy nad projektem, pilnujemy zamówień, szukamy rozwiązań i proponujemy Ci tylko to co najlepsze ( i zgodne z budżetem :))

Spokój
My dostarczamy Ci wszelkich informacji związanych z projektem. Informujemy wadach i zaletach rożnych rozwiązań, doradzamy dzięki czemu możesz wybrać i spać spokojnie

Pieniądze
Znając rynek możemy zaproponować Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Nie ryzykujesz, że kupisz coś sam a potem to się nie sprawdzi. Sporządzamy kosztorys, dzięki czemu mierzysz siły na zamiary.

Wykonawców
Nie musisz szukać ich po omacku, nie mając gwarancji, że dobrze wykonają swoja pracę. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami z różnych branż i sprawdzoną ekipą remontową, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką i na czas, a efekt końcowy będzie Ci poprawiał humor każdego dnia! 


Zespół

MAGDALENA WIECZOREK

Właścicielka firmy i jej reprezentantka. Architekt z wykształcenia i powołania. Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Dyplom magistra inżyniera architekta obroniła z wynikiem bardzo dobrym. Wiedząc, że dobre stopnie to nie wszystko podczas studiów praktykowała w trójmiejskich biurach architektonicznych i architektury wnętrz. Bacznie śledzi światowe trendy i wydarzenia w dziedzinie sztuki i dizajnu.  Swoim doświadczeniem projektowym dzieli się na łamach Trójmiasto Deluxe.
„Wnętrza są moją ogromną fascynacja ponieważ to scenografia ludzkiego życia. Podstawą dla mnie jest rozpoznanie ludzkich potrzeb. W projektowaniu na równi z wiedzą techniczną ważna jest empatia – niezbędna do zaprojektowania dobrego samopoczucia.”
Oprócz designu kocha jazdę konną, która dodaje jej siły i wrażliwości. 

FILIP WIECZOREK

Właściciel firmy. Ukończył studia na wydziale Elektrotechniki i Automatyki na Politechnice Gdańskiej. Firmowy strateg i zarządzający projektami. Pasjonat technologii i projektowania komputerowego. Prywatnie –  był reprezentantem Polski w Unihokeju oraz w Bobslejach. Jego bogata kariera sportowa wynika bezpośrednio z charakteru, uporu w dążeniu do celu oraz konsekwencji.

Sukcesy
  • I miejsce w konkursie na najlepszy biznesplan 2017 z projektem Besign Lighting. Skład zespołu Filip Wieczorek Tomasz Piasek i Magdalena Borowiec. 
  • Projekt przestrzeni biurowej dla firmy Flowair, która otrzymała statuetkę „Czas Gdyni” za najlepszą inwestycję w roku 2017
  • II miejsce w konkursie na projekt koncepcyjno-architektoniczny Szkoły Organowej w Pasłęku. Skład zespołu Magdalena Borowiec i Jacek Malinowski 
  • Mamy na swoim koncie obecność na dwóch edycjach Gdynia Design Days w formie wystawców w kategorii Projekt Market oraz publikacje w magazynach takich jak Label czy Design Alive